Умови доставки та повернення

Фізична особа – підприємець Литвин Антон Анатолійович, як повірений за офертою договору доручення інформує покупців –  про умови доставки та повернення товару:

 

ДОСТАВКА ТОВАРУ

 1. Повірений після купівлі товару передає його довірителю в обраний ним спосіб:
  •  Відправленням через оператора поштового зв’язку «Нова Пошта»
 2. У випадку обрання покупцем відправлення товару через оператора поштового зв’язку, він зазначає відділення поштового зв’язку у якому хоче отримати товар, або адресу за якою бажає отримати товар доставкою кур’єра поштового зв’язку.
 3. Покупець, при обранні доставки до відділення, повинен забрати товар протягом 5 календарних днів з моменту надходження товару до відділення.
 4. Якщо покупець не забрав товар із відділення (від кур’єра) поштового зв’язку в зазначені строки, вважається, що він відмовився від отримання товару. У такому випадку повірений звільняється від будь-яких обов’язків перед довірителем, та не зобов’язаний забирати повернений товар чи зберігати товар понад зазначений строк.

 

ПОВЕРНЕННЯ

5. За загальним правилом товар поверненню чи обміну не підлягає.

6. Товар може бути повернуто чи замінено на аналогічний товар виключно за умови встановлення факту його неналежної якості.

 1. Неналежна якість товару може бути підтверджена виключно висновком щодо якості товару, виданим підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією.
 2. Вимогу про повернення чи обмін товару може бути пред’явлено покупцем (довірителем) протягом 7 календарних днів з моменту отримання ним товару. До вимоги обов’язково додається підтвердження його неналежної якості.
 3. Покупець може пред’явити вимогу безпосередньо до продавця.
 4. Покупець як довіритель може звернутись до повіреного із дорученням повернути чи обміняти товар.
 5. Товар не підлягає обміну чи поверненню у випадку користування ним.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!